حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
دوره تخصصی آشنایی با جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد ” به صورت تئوری و عملی”
17 آبان 1401 - 1:41
شناسه : 1830
بازدید 1360
5

تکنولوژی فرآیند جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد (Forging) یا همان جوش سر به سر میلگرد در سال ۱۹۵۲ میلادی و با هدف کاربرد در صنعت حمل و نقل ریلی در کشور کانادا ابداع گردید. امروزه این تکنولوژی به دلیل نقش مهمی که در کاهش هزینه و صرفه جویی در مصرف میلگرد و همچنین مقاوم […]

ارسال توسط :
پ
پ

تکنولوژی فرآیند جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد (Forging) یا همان جوش سر به سر میلگرد در سال ۱۹۵۲ میلادی و با هدف کاربرد در صنعت حمل و نقل ریلی در کشور کانادا ابداع گردید. امروزه این تکنولوژی به دلیل نقش مهمی که در کاهش هزینه و صرفه جویی در مصرف میلگرد و همچنین مقاوم سازی و استحکام سازه ها به منظور حفظ جان و سرمایه ساکنین ایفا می نماید نقش مهمی را در صنعت ساختمان سازی به خود اختصاص داده است.

از این رو؛ سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران با همکاری انجمن جوشکاران فورجینگ سربه سر میلگرد استان تهران اقدام به برگزاری دوره تئوری و عملی یک روزه آشنایی با جوشکاری فورجینگ سربه سر میلگرد ” به صورت تئوری و عملی” در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ نموده است.

هزینه دوره ۳۰۰ هزار تومان (مهلت ثبت نام تا ۱۴۰۱/۰۸/۳۰)

علاقمندان به شرکت در دوره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش سازمان تماس حاصل نمایند.۲۲۸۸۱۴۸۸-۲۲۸۸۱۴۸۹

پیام رسان های (ایتا، سروش، بله ) ۰۹۱۰۰۸۱۹۳۳۷

Views: 0

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.