حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
آغاز پیش ثبت نامه بیمه تکمیلی درمان (گروهی)
17 آبان 1401 - 8:32
شناسه : 1835
بازدید 2556
6

خدمت اعضای محترم سازمان نظام کاردانی ساختمان با سلام احتراماً همانطور که مستحضرید در سال های اخیر تورم سنگین و روز افزون، فشار بسیار سنگینی را بر دوش افراد جامعه تحمیل نموده است. در این میان هزینه های درمانی که حجم قابل توجهی از سبد هزینه های خانوار را اشغال می نماید، به دلیل ” […]

ارسال توسط :
پ
پ

خدمت اعضای محترم سازمان نظام کاردانی ساختمان

با سلام

احتراماً همانطور که مستحضرید در سال های اخیر تورم سنگین و روز افزون، فشار بسیار سنگینی را بر دوش افراد جامعه تحمیل نموده است. در این میان هزینه های درمانی که حجم قابل توجهی از سبد هزینه های خانوار را اشغال می نماید، به دلیل ” غیرمنتظره بودن” در برخی مواقع به معضل تبدیل شده و حتی می تواند خانواده را با بحران مالی و روانی مواجه نماید.

در حال حاضر با رویکرد جدید مدیران سازمان، به منظور افزایش خدمات رفاهی جهت اعضاء محترم، طی برگزاری جلسات متعدد با مدیران شرکت های بیمه و توافقات صورت گرفته با یکی از شرکت های کارگزار، مقرر گردید در صورت ثبت نام اعضاء با تعداد (حداقل ۳۰۰۰ نفر) قراردادی با پوشش های ذیل (پیوست) و با نرخ ماهیانه حداکثر یک میلیون و صد هزار ریال (۱۱۰.۰۰۰ تومان) منعقد گردد.

لذا از تمامی شما اعضاء محترم دعوت می گردد تا با ثبت نام حداکثری ضمن مشارکت در به سامان رسیدن این طرح، شرایطی فراهم نمایید تا طبق توافقات حاصله، در صورت حضور حداکثری و کاهش ضریب خسارت، امکان کاهش قیمت در سال های آتی برای اعضاء و ارائه خدمتی پایدار در زمینه بیمه تکمیلی درمان ارزان قیمت که یکی از مطالبات به حق شما اعضاء گرامی باشد، محقق گردد.

جهت پیش ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی با شماره های ۲۲۸۸۱۴۸۸ و ۲۲۸۸۱۴۸۹ و ۰۹۱۰۰۸۱۹۳۳۷ (پیام رسان های ایتا، سروش و بله) تماس حاصل نمایید.

 

Views: 0

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.