حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 16 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
اطلاعیه شماره نه هیات اجرایی انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان
23 شهریور 1400 - 7:06
شناسه : 1178
بازدید 705
4

آگهی زمان و نحوه برگزاری انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران با عنایت به نامه شماره ۴۳۰/۷۲۲۹۳ صادره مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تعویق زمان برگزاری انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، مقرر گردید […]

ارسال توسط :
پ
پ

آگهی زمان و نحوه برگزاری انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران

با عنایت به نامه شماره ۴۳۰/۷۲۲۹۳ صادره مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تعویق زمان برگزاری انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، مقرر گردید فرآیند برگزاری انتخابات در روز پنج شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ و به صورت اینترنتی برگزار گردد. لذا بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم می رساند فرایند برگزاری انتخابات از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه آغاز و تا ساعت ۱۶ همان روز ادامه خواهد داشت. هیات اجرایی انتخابات به منظور سهولت در فرآیند اخذ رای برای کسانی که به هر دلیل به تکنولوژی هوشمند دسترسی ندارند این امکان را مهیا نموده است تا با مراجعه به دفتر مرکزی هیات اجرایی مستقر در شهرک غرب خیابان ایران زمین کوچه پنجم رای خود را در سامانه ثبت نمایند.

هیات اجرایی انتخابات هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران

Views: 0

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.