حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
اطلاعیه شماره هشت هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران
15 شهریور 1400 - 23:15
شناسه : 1142
بازدید 1162
6

نظر به مصوبه هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، مقرر گردید فرآیند برگزاری انتخابات روز پنج شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ و مطابق با برنامه زمانی اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی و به صورت اینترنتی برگزار گردد. لذا بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم می رساند […]

ارسال توسط :
پ
پ

نظر به مصوبه هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، مقرر گردید فرآیند برگزاری انتخابات روز پنج شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ و مطابق با برنامه زمانی اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی و به صورت اینترنتی برگزار گردد. لذا بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم می رساند فرآیند برگزاری انتخابات از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه آغاز و تا ساعت ۱۶ همان روز ادامه خواهد داشت.

بدیهی است جهت آشنایی با شیوه رای گیری در سامانه مذکور، فیلم آموزشی در صفحه اینستاگرامی هیات اجرایی و سایت سازمان و شبکه های اطلاع رسانی سازمان قرار گرفته و اعضا می توانند قبل از روز رای گیری فیلم را مشاهده نمایند.

هیات اجرایی انتخابات هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران

Views: 0

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.