حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
دکتر محمدرضا صابری مدیرکل جدید راه وشهرسازی استان البرز منصوب شد
04 آذر 1402 - 19:58
شناسه : 2447
بازدید 269
6
روز شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۲، با حضور احمد افضلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، رضا خالقی مدیرکل اسبق راه و شهرسازی، مدیران کل عضو شورای هماهنگی راه و شهرسازی، معاونین و رؤسای ادارات راه و شهرسازی البرز، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان البرز در محل این اداره کل معارفه شد.
ارسال توسط : منبع : سایت نظام مهندسی استان البرز
پ
پ

روز شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۲، با حضور احمد افضلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، رضا خالقی مدیرکل اسبق راه و شهرسازی، مدیران کل عضو شورای هماهنگی راه و شهرسازی، معاونین و رؤسای ادارات راه و شهرسازی البرز، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان البرز در محل این اداره کل معارفه شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در این آیین از تلاش مدیران کل راه و شهرسازی از بدو تشکیل استان تاکنون در ساماندهی امور عمرانی استان تقدیر و تشکر کرد.

احمد افضلی با تأکید بر اهمیت پاسخگویی به مراجعان راه و شهرسازی با توجه به حجم بالای ماموریت‌های این نهاد زیربنایی و عمرانی، ضرورت و اولویت قرار دادن نهضت ملی استان را یادآور شد و از خدمات مدیرکل اسبق راه و شهرسازی به جهت آشنایی کامل با منابع قانونی مرتبط و زبان مشترک با حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تقدیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: در هفته‌های آتی استان البرز میزبان ریاست محترم جمهور است که عزم جدی ادارات استان بویژه راه و شهرسازی درجریان این سفر بسیار تأثیرگذار است.

رضا خالقی مدیرکل پیشین راه و شهرسازی البرز نیز در این نشست با تقدیر و تشکر از وزرای پیشین و کنونی راه و شهرسازی و مسئولان استانی به جهت اعتماد در دوره تصدی‌گری و مدیریت سی‌و‌پنج ماهه خود، از همکاران راه و شهرسازی البرز قدردانی کرد.

خالقی همچنین از همکاری دکتر افضلی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در راهبری و تسهیل پیشبرد پروژه‌های عمرانی تشکر کرد.

خالقی در معرفی مدیرکل جدید افزود: دکتر محمدرضا صابری دانش آموخته دانشگاه امیرکبیر در مقطع  دکترا و رشته مهندسی عمران و از فرزندان معزز شهدا هستند که دارای سوابق و حضور فعال در راهبری قرارگاه مسکن وزارت راه و شهرسازی در کارنامه خود می‌باشند .

صابری مدیرکل جدید راه و شهرسازی نیز ضمن سپاس از اعتماد وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرز، ضرورت تسریع در پیشبرد پروژه‌ها بویژه نهضت ملی استان را سرلوحه فعالیت‌های آتی خود عنوان کرد.

وی با تاکید بر موقعیت ویژه استان البرز از حیث موقعیت جغرافیایی و بافت جمعیتی، خدمت در این استان را ماأموریتی ویژه در دو حوزه مسکن و شهرسازی و راه و ترابری خواند.

وی افزود: همواره از ایده‌ها و نوآوری‌های همکاران اداره‌ کل استقبال خواهد شد.

گفتنی است در پایان این آیین، حکم مدیرکل جدید قرائت و تشریفات اعطای حکم انتصاب واصله از سوی وزیر راه و شهرسازی به مدیرکل جدید راه و شهرسازی البرز برگزار شد .

 

Views: 9

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.