حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
03 آذر 1400 - 4:03
شناسه : 1312
بازدید 538
4

پیرو اطلاعیه سازمان نظام کاردانی خراسان رضوی مبنی بر برگزاری دوره های مجازی ارتقاء پایه کاردان های فنی کلیه رشته ها کلیه پایه ها به استحضار می رساند مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ تمدید و شروع دوره ها از ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ می باشد. لذا با توجه به لزوم رعایت زمان توقف در هر پایه توسط […]

ارسال توسط :
پ
پ

پیرو اطلاعیه سازمان نظام کاردانی خراسان رضوی مبنی بر برگزاری دوره های مجازی ارتقاء پایه کاردان های فنی کلیه رشته ها کلیه پایه ها به استحضار می رساند مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ تمدید و شروع دوره ها از ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ می باشد. لذا با توجه به لزوم رعایت زمان توقف در هر پایه توسط کاردان های فنی خواهشمند است جهت جلوگیری از تضییع حق خود در موعد مقرر نسبت به انجام تکالیف مربوط به ارتقا پایه پروانه خود اقدام فرمایید.

همچنین یادآور می گردد رشته های نقشه برداری و شهرسازی جهت ارتقا از پایه سه به دو نیازی به گذراندن دوره ندارند و تنها باید سوابق اشتغال به مدت چهار سال از صدور اولیه پروانه ارائه نمایند.

Views: 0

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.