حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 16 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
سایت نظام کاردانی ساختمان استان البرز راه اندازی شد. (https://alborzcto.ir) و پیام مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز
27 اردیبهشت 1402 - 16:30
شناسه : 2045
بازدید 240
4
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز طی پیامی ضمن تبریک روز ارتباطات و اطلاع رسانی، فرا رسیدن این روز را به فعالان این حوزه تبریک گفت.
ارسال توسط : منبع : news.mrud.ir/news/134245
پ
پ

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز طی پیامی ضمن تبریک روز ارتباطات و اطلاع رسانی، فرا رسیدن این روز را به فعالان این حوزه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(استان البرز) رضا خالقی – مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با صدور پیامی فرا رسیدن روز ارتباطات و اطلاع رسانی را به فعالین این عرصه تبریک گفت.متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار عمومی و عمل به منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) در فریضه جهاد تبیین است، روابط عمومی بعنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران ، کارکنان و مردم مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی، اطلاع رسانی و اقناع مخاطبان دارد به همین دلیل توجه ویژه به مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی دستگاه ها، بعنوان بخشی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم دولت و مردم اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است. بدینوسیله فرا رسیدن  27   اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را خدمت تمام تلاشگران این عرصه به ویژه خانواده بزرگ روابط عمومی راه و شهرسازی کشور ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم  و از خداوند بلند مرتبه، برای تمامی عزیزان، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای این امر مقدس، آرزو می‌کنم.

رضا خالقی

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز

Views: 24

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.