حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 25 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
عدم امکان عضویت هم زمان در سازمان های نظام مهندسی و نظام کاردانی ساختمان استان ها
15 مرداد 1401 - 8:51
شناسه : 1762
بازدید 1086
17

به استناد ماده ۸ اصلاحیه آئین نامه تشکیلات حرفه ای کاردان های فنی (مصوب سال ۱۳۹۰ هیات محترم وزیران)، ” متقاضی نمی تواند به طور همزمان عضویت سازمان نظام کاردانی استان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و یا عضویت بیش از یک سازمان نظام کاردانی استان را دارا باشد”. همچنین وفق تبصره ذیل ماده […]

ارسال توسط :
پ
پ

به استناد ماده ۸ اصلاحیه آئین نامه تشکیلات حرفه ای کاردان های فنی (مصوب سال ۱۳۹۰ هیات محترم وزیران)، ” متقاضی نمی تواند به طور همزمان عضویت سازمان نظام کاردانی استان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و یا عضویت بیش از یک سازمان نظام کاردانی استان را دارا باشد”.

همچنین وفق تبصره ذیل ماده ۸ اصلاحیه آئین نامه تشکیلات حرفه ای کاردان های فنی، اعضای سازمان نظام کاردانی استان که موفق به ارتقای مدرک تحصیلی در رشته های موضوع این آئین نامه شده اند فقط تا زمانی که به عضویت سازمان نظام مهندسی استان پذیرفته نشده باشند می توانند عضویت و فعالیت خود را در سازمان نظام کاردانی استان ادامه دهند.

لذا افرادی که دارای عضویت همزمان در دو سازمان مذکور هستند، مکلفند در اسرع وقت و ضمن مراجعه به سازمان مربوط، نسبت به تعیین تکلیف وضعیت عضویت خود اقدام نمایند و در صورت عدم مراجعه و اقدام لازم در مهلت مناسبی که توسط سازمان های موصوف تعیین می شود ( حداکثر یک ماه ) از فعالیت حرفه ای ایشان و ارائه خدمات به نامبردگان جلوگیری می گردد.

Views: 217

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.