حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 16 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
پیام تبریک ریاست سازمان به انتصاب رییس و نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر کرج
19 مرداد 1402 - 7:00
شناسه : 2270
بازدید 280
5

جناب آقای مهندس مسعود محمدی؛ رییس سرکار خانم مهندس مریم قهرمانی؛ نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر کرج با سلام و احترام؛ انتخاب شایسته شما دو مهندس فرهیخته و بزرگوار را در کسوت رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. به راستی حضور دو تن از اعضای سازمان […]

ارسال توسط :
پ
پ
جناب آقای مهندس مسعود محمدی؛ رییس
سرکار خانم مهندس مریم قهرمانی؛ نایب رئیس

شورای اسلامی کلانشهر کرج

با سلام و احترام؛

انتخاب شایسته شما دو مهندس فرهیخته و بزرگوار را در کسوت رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

به راستی حضور دو تن از اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در کسوت سکانداران اصلی مجموعه مدیریت شهری، مبین توانمندی، شایستگی‌ و حسن سوابق خدمتی شما ارجمندان در عرصه های خدمتگزاری و مایه مباهات همه اعضای جامعه مهندسی البرز و نوید دهنده روزهای بالندگی و شکوفایی شهر کرج است.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از تخصص، تجارب ، درایت گران سنگ و عزم راسخ همه اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج، گام های استواری درمسیر پیشرفت و توسعه پایدار شهری و ترسیم افق های روشن برای شهر برداشته شود.

و در این مسیر پتانسیل و ظرفیت عظیم تخصصی سازمان نظام مهندسی و اعضای فرهیخته آن بیش از پیش در خدمت شهر و شهروندان خواهد بود.

از درگاه ایزد منان برای شما عزیزان  توفیق خدمتگزاری در این عرصه خطیر در جهت رشد و شکوفایی و آبادانی کرج  را مسالت می نمایم.

Views: 10

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.