حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 27 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
زمان ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی و معماران تجربی ساختمان ۱۴۰۲
31 تیر 1402 - 17:00
شناسه : 2220
بازدید 227
10
آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی و معماران تجربی ساختمان سالیانه 2 بار در محدوده زمانی شهریور ماه و دی ماه به منظور ارائه پروانه فعالیت حرفه ای علاقه مندان به این حوزه برگزار می شود. زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی شهریور ماه 1402 هنوز اعلام نشده است.
ارسال توسط :
پ
پ

فارغ التحصیلان رشته های مهندسی و یا متخصصان با سابقه در رشته های فنی و معماری که واجد شرایط اخذ پروانه نظام مهندسی هستند، می توانند در آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی و معماران تجربی ساختمان شرکت کرده و اقدام به اخذ پروانه فعالیت کنند. ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی هر ساله زیر نظر معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی انجام می شود.

داوطلبان علاقه مند به نام نویسی و شرکت در آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲، می توانند پس از آغاز زمان نام نویسی آزمون نظام مهندسی، ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام آزمون نوبت اول، دوم و سوم مجزای از هم و در بازه های زمانی متفاوتی انجام می شود لذا در ادامه این مقاله به منظور آگاه سازی داوطلبان زمان دقیق ثبت نام آزمون نظام مهندسی و نظام کاردانی و معماران تجربی  ۱۴۰۲ را ارائه داده ایم.

 

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان شهریور ۱۴۰۲ ، باید در مهلتی که از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تعیین شده، اقدام به مطالعه کامل شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی و نظام کاردانی و تکمیل مراحل نام نویسی خود نمایند.

 

از این‌رو کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام و اعمال اصلاحات احتمالی اقدام نمایند.

Views: 69

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.