حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 25 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 217 تعداد نوشته های امروز : 0×
اطلاعیه برگزاری دوره های آموزشی و ارتقای پایه و آمادگی آزمون سال ۱۴۰۲
18 شهریور 1402 - 8:00
شناسه : 2374
بازدید 521
پ
پ

فراخوان ثبت نام دوره‌های آموزشی جهت ارتقای پایه پروانه اشتغال به کار کاردانی و معماران تجربی

 

 

اطلاعیه شماره نه  تاریخ خبر: ۸ دبهمن ۱۴۰۲

📣📣 گزارش‌کارنویسی و آشنایی با مسائل‌حقوقی
🟦 به اطلاع علاقه‌مندان و اعضای سازمان می‌رساند:
سازمان در نظر دارد یک دوره کامل (گزارش‌کارنویسی و آشنایی با مسائل‌حقوقی) بصورت حضوری در تهران و کرج برگزار نماید. در صورت تمایل به شرکت در دوره، نام و نام خانوادگی خود را به شماره (+۹۸۹۹۲۶۲۸۰۲۷۷) پیامک نمایند.

 

اطلاعیه شماره هشت تاریخ خبر: ۱۰ دبهمن ۱۴۰۲

به اطلاع علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان در دوره آمادگی آزمون ورود به حرفه معماران تجربی می‌رساند : کلاسها در روزهای پنجشنبه و جمعه بصورت حضوری و آنلاین بزودی برگزار خواهد شد ‘روال برگزاری دوره به شرح زیر می باشد:جلسه اول توضیح وآشنایی با منابع آزمون و نحوه تست زدن
جلسه دوم تا جلسه چهارم هر جلسه تست زنی و بررسی عملکرد شما در تست و تشریح و توضیح توسط کارشناس مبحث
جلسه آخر برگزاری آزمون جامع و توضیحات لازم توسط کارشناس
هزینه دوره بصورت حضوری نفری دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد و بصورت غیرحضوری نفری دو میلیون تومان است.
سازمان در نظر دارد برای تسریع کار و رفاه حال دوستان پک کتابهای آموزشی را تهیه نماید.علاقه مندان به شرکت در دوره با توجه به توضیحات داده شده نام و نام خانوادگی خود را به شماره زیر پیامک نمایند.۰۹۱۲۵۹۴۴۵۲۹

🟦 متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر به گروه تلگرام و یا روبیکا ملحق شوند.


گروه روبیکاhttps://rubika.ir/joing/FGCDHGEG0AGRWCNRPMVVRBOQHBMWPCVF


گروه تلگرامhttps://t.me/+5HgI1vQUaKowYTc0

 

 

اطلاعیه شماره هفت تاریخ خبر: ۲۴ دی ۱۴۰۲

شرکت در این دوره ها برای عموم آزاد می باشد و دارای گواهی معتبر وزارت کار که قابل ترجمه است. هزینه دوره ها: ۱_دوره کارفرما ۲۰ساعت ۳ روزه به مبلغ۶۵۰هزارتومان ۲_دوره مسئول ایمنی عمومی ۵ روزه به مبلغ یک میلیون و صدهزارتومان ۳_دوره ارزیابی ریسک ۱۶سات ۲روزه به مبلغ۵۵۰هزار تومان علاقه مندان به شرکت در دوره تا روز شنبه مشخصات خود را به شماره زیر پیامک نمایند. ۰۹۲۱۴۸۴۴۵۲۹ متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر وارد گروه تلگرامی لینک زیر ملحق شوند .

https://t.me/+n-9GfekWs08wMjhk    

 

 

اطلاعیه شماره شش تاریخ خبر: ۱۸ دی ۱۴۰۲

بنا به درخواست های مکرر اعضای کاردان جهت برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون ورود به حرفه ، متقاضیان از طریق لینک زیر به گروه تلگرام و یا روبیکا ملحق شوند .

 

گروه تلگرامhttps://t.me/+36RTSukxg7Q3MGI8

 

گروه روبیکاhttps://rubika.ir/joing/FGCDIABD0UBCISSASWGDQMMXNWXXDGSR    

 

 

اطلاعیه شماره پنج تاریخ خبر: ۱۸ دی ۱۴۰۲

بنا به درخواست های مکرر  متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به کار معمارتجربی (موضوع ماده ۴ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان) جهت برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون ورود به حرفه ، متقاضیان از طریق لینک زیر به گروه تلگرام و یا روبیکا ملحق شوند.

گروه تلگرامhttps://t.me/+5HgI1vQUaKowYTc0

گروه روبیکاhttps://rubika.ir/joing/FGCDHGEG0AGRWCNRPMVVRBOQHBMWPCVF  

 

 

فراخوان ثبت نام دوره‌های آموزشی جهت ارتقای پایه پروانه اشتغال به کار کاردانی و معماران تجربی

 

  اطلاعیه شماره چهار

به اطلاع کلیه علاقه مندان و کارفرمایان و سازندگان می رساند دوره های HSE جهت ایمنی و کارفرمایان و ارزیابی بصورت مجازی برگزار می شود و گواهینامه معتبر وزارت کار به شرکت کنندگان داده می شود علاقه مندان مشخصات خود را به شماره (۰۹۲۱۴۸۴۴۵۲۹) پیامک نمایند ‘ضمنا دوره در صورت رسیدن به حدنصاب۳۰نفر از ۲۲مهر برگزار خواهد شد. ۰۹۲۱۴۸۴۴۵۲۹  

 

اطلاعیه شماره سه 

سلام به اطلاع معماران تجربی می رساند جهت شرکت در دوره های آموزشی فلز’بتن و روشهای اجرایی مشخصات خود را به شماره (۰۹۲۱۴۸۴۴۵۲۹) پیامک نمایند ‘شروع کلاسها از ۱۹مهرماه بصورت مجازی می باشد.  

 

اطلاعیه شماره دو

کلاس ارتقاپایه ۲ به ۱ کاردان ها با سلام به اطلاع کاردانهای رشته عمران و معماری می رساند جهت برگزاری کلاسهای ارتقا پایه ۲به ۱مشخصات خود را به شماره (۰۹۲۱۴۸۴۴۵۲۹) پیامک نمایند شروع دوره از ۱۸مهر ماه بصورت مجازی می باشد

 

  اطلاعیه شماره یک

کلاس ارتقاپایه ۳به۲کاردان ها با سلام و احترام به اطلاع کاردان های رشته های معماری و عمران می رساند کلاس های ارتقا پایه ۳به۲ در مرحله اول بصورت مجازی برگزار می گردد. جلسه آخر کلاس حضوری بوده که پس از جمع بندی مطالب در همان روز آزمون دوره برگزار خواهد شد. ایام برگزاری کلاس مجازی: یکشنبه۱۴۰۲/۶/۱۹ دوشنبه۱۴۰۲/۶/۲۰ سه شنبه۱۴۰۲/۶/۲۱ ساعت برگزاری کلاس مجازی:۱۸الی۲۰ عزیزانی که تمایل به شرکت در کلاس و ارتقا پایه دارند جهت اطلاعات بیشتر به شماره (۰۹۲۱۴۸۴۴۵۲۹) پیامک دهند.

 

   

Views: 63

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.